Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ catwalk aluminum stage platform ] mecz 83 produkty.
Zmiennego wysokości zewnętrzne platformy sceniczne z stopem aluminium 6061-T6
| Części: | Rama i panel sceniczny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Panel o wysokiej gęstości/pleksi |
Small Portable Aluminum Stage Platform Folding Stage 18mm Black
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Połączenia: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Anti Fire Anti Slip Adjustable Aluminum Stage Platform For Outdoor Indoor Event
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Height Adjustable Aluminum Stage Platform / Stage Riser Strong Frame 0.4 - 1.8M
| aplikacji: | Koncert, impreza, wydarzenia |
|---|---|
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
6061-T6 Aluminiowa platforma sceniczna
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenia: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Dostosowana przenośna aluminiowa platforma montażowa do teatru T Runway
| rozmiar: | 1 * 1 m, 1 * 2 m |
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| Produktu: | SDK001 Stolik rozkładany |
Składana mobilna aluminiowa platforma ze schodami / przenośna wypożyczalnia scen
| Kształt kratownicy: | Składanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub OEM |
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
Przenośna, dostosowana aluminiowa platforma sceniczna do teatru T Runway
| rozmiar: | 1 * 1 m, 1 * 2 m |
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| produkt: | SDK001 Składany stolik |
Aluminiowa platforma koncertowa na wybiegu Przenośna platforma sceniczna o wysokości 1000 mm
| Nazwa produktu: | Aluminum Stage ; Scena aluminiowa ; Mobile Concert Stage; Mobilna scena konc |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Materiał panelu: | Deska przeciwpożarowa, deska ślizgowa, szkło |
Ciężkie aluminium wytłoczone ramy platformy SDK001 4x4ft
| Model nr.: | SDK001 |
|---|---|
| Materiał stopy: | Aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Sklejka; Płyta ognioodporna; Płyta przeciwpoślizgowa |


