Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ catwalk aluminum stage platform ] mecz 83 produkty.
4x4ft Square Deck Aluminiowa platforma sceniczna Sklejka Honeycomb Non Skid
| Model nr.: | SDK001 |
|---|---|
| Materiał stóp: | Aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Sklejka;Płyta ognioodporna;Płyta antypoślizgowa |
Aluminiowy zestaw przenośna scena koncertowa ślubna scena koncertowa platforma do imprezy koncertowej
| Części: | Rama i panel sceniczny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Panel o wysokiej gęstości/pleksi |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Show Folding Stage 18mm Black
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | 0,2-0,8 m |
Najwyższej jakości wydarzenia Koncert Przenośna składana scena Składana platforma sceniczna
| Możliwość ładowania: | 400 kg / mkw |
|---|---|
| Rozmiar sceny: | 1X2m |
| Wysokość: | 0,4-0,6 mln |
Q195 Steel Rotating Mechanical Staging Platform Adjustable Stage Platform
| materiał: | Q195 Stal |
|---|---|
| rozmiar: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
| Wysokość: | 0,6-1,2 m |
2019 Najnowsza popularna platforma akrylowa o wysokiej jakości 0,8 m wysokości
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenia: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Alloy 6082-T6 Portative Catwalk Show Stage Folding Stage Platform 18mm Black
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | 0,2-0,8 m |
Ruchoma aluminiowa platforma sceniczna Diy do T Show Custom 1.22*2.44mm
| Części: | Rama i panel sceniczny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Panel o wysokiej gęstości/pleksi |
Lightweight Portable Stage T Show Aluminum Plywood Platform 1220*2400mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Regulowane stopnie schodowe ze stopu aluminium i podnoszone i składane platformy sceniczne
| rozmiar: | 1 * 1 m, 1 * 2 m |
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| Produktu: | SDK001 Stolik rozkładany |


