Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ catwalk aluminum stage platform ] mecz 83 produkty.
Hotel Foldable Stage Platform Banquet Stage Stair 2440*1830mm
| Nazwa produktu: | Składana scena |
|---|---|
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
| Grubość: | 18mm |
Lekki stół modułowy ze stopu aluminium Czarna czerwona sklejka na małe imprezy
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| połączenie: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Profesjonalna sklejka ognioodporna i antypoślizgowa |
All Terrain Portable Aluminum Stage Simple Assemble Stage Adjustable
| Części: | Panel ramy i sceny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6082-T6 |
| Materiał panelu: | Panel / pleksiglas o wysokiej jasności |
Adjustable Stage Rotating Mechanical Staging Platform For Auto Show Q195 Steel
| materiał: | Q195 Stal |
|---|---|
| Wysokość: | 0,6-1,2 m |
| rozmiar: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
Catwalk Adjustable Motorized Rotation Stage Rotating Platform Aluminum 1220×1220 mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Drum Riser Bundle 1 X 1 Stage Aluminum Alloy Modular Stage Table Black / Red Plywood
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Połączenia: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Składane bariery koncertowe Barricade Barricade Stage Platform Event Outdoor
| Nazwa produktu: | Bariera kontroli tłumu |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6/6082-T8 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Convenient Assemble Adjustable Leg Stage Platform Strong Structure Height 1.0 - 2.0m
| Application: | Concert, Party, Events |
|---|---|
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
| Plywood material: | Fire proof and anti-skid professional stage plywood |
Przenośny stolik z metalowym pierścieniem z warstwą stalową
| aplikacji: | Różne występy, pokaz wybiegów |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Papier kartonowy / Folia bąbelkowa |
| Czas dostawy: | W ciągu 15 dni |
Wyświetl platformę obrotową Obrotowa platforma Obciążenie 1000 kg
| materiał: | Q195 Stal |
|---|---|
| rozmiar: | L2000 * W2000 * H800 |
| Wysokość: | 0,6-1,2 m |


