Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Najnowszy niestandardowy obrotowy aluminiowy kratownicowy system oświetleniowy na wydarzenie / koncert
| Modelu: | Krąg kratownicy |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Scena imprezy plenerowej Aluminiowy system więźby dachowej do wyświetlania belki kratownicy
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Akcesoria: | 290*290mm Spigot Truss; Kratownica czopowa 290*290mm; Sleeve block; Blok tul |
290mm deski platformy scenicznej Trójkątna kratownica dachowa do oświetlenia Dj
| Nazwa produktu: | 290mm Oświetlenie Dj Duże płyty ze stopu aluminium i trójkątny dach |
|---|---|
| Rama: | Aluminium 6082/6061-T6 |
| Części: | Aluminum truss; Kratownica aluminiowa; Base plate;Top section;Roof; Płyta po |
6082 Aluminiowa kwadratowa kratownica, lekka scena Tło Układ kratownic dachowych
| Model: | Aluminiowa kratownica kwadratowa |
|---|---|
| Materiał: | 6082 |
| Stosowanie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Malowane kolorowe, czarne, pokryte warstwą światła kratownice aluminiowe Akcesoria 24-godzinne
| Modelu: | Aluminiowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Rusztowanie z głośnikiem zewnętrznym Warstwa kratownicy o długości 4 m na scenę festiwalu muzycznego
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Podanie: | koncert, spektakl, wydarzenie, wystawa, reklama |
Koncertowa rama inżynierska Warstwa kratownicowa składana drabina robocza z kołem
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | 6061, stop aluminium 6082-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica sceniczna, kratownica aluminiowa najwyższej jakości; Drabina robocza ; Drabina malarska R |
Najlepiej sprzedająca się szybka konstrukcja półokrągła duża okrągła kratownica aluminiowa
| Modelu: | Krąg kratownicy |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Kratownica śrubowa z aluminium o wysokiej wydajności, noworodka, 2019
| Modelu: | Aluminiowa kratownica kwadratowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Spigot Aluminiowa kratownica Corcert Event Kratownica 6-kierunkowa - mała 287x287 mm
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | dostosować |


