Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Przenośny układ aluminiowy z podłogą, podłączenie spigotu do DJ Stage Performance
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
Wydarzenia Łuk Aluminiowy Kratownicowe Dachy 290x290 mm 6kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X290 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Wygodny srebrny kolor kratownicy aluminiowej 6061 T6 na imprezę
| Kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica kwadratowa ze stopu aluminium |
OEM 6061 Aluminiowa kratownica śrubowa na wystawę koncertową
| Kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica kwadratowa ze stopu aluminium |
Stojaki oświetleniowe TUV Square Aluminium Kratownice 20 × 2 mm Brace Tube
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | dostosować |
6082-T6 Aluminium Trusses 387mm Silver Indoor / Outdoor Events
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Indoor Outdoor Events Light Truss 387mm Silver Square Spigot Truss
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Konstrukcja ramy 290 mm x 290 mm Śruba Aluminiowa czopowa kratownica Połączona konstrukcja
| Modelu: | SQT290 Kratownica śrubowa i czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Hot Dragon Stage Wiszący ekran Bolt Post Truss Aluminium Alloy 6082
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |


