Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Wiszący ekran Średni słupek bramki Truss Aluminium Dragon Bolt Truss
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Party Bolt Circular Truss Aluminium na koncert / Cabaret Star Shaped Five Corners
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Indoor / Outdoor Square Truss Aluminium Spigot Truss for Celebrations 290 * 290 mm
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | SPIGOT |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, czarny |
| zakres: | 16m |
1m Średnica 6082 Aluminiowy kratownicowy system kratownicowy z gorącą kratownicą
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Square Triangle Beam Circular Aluminum Lighting Truss Exhibition Dj Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


