Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
T6 Aluminiowy system kratownic bramkowych na wystawę koncertową
| Nazwa produktu: | Global Post Truss; Goal Post Truss; kratownica sztandarowa; kratownica Gentry; kratownica wyświetlac |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Odporny na zewnątrz kwadratowy składany aluminiowy głośnik podnoszący kratownicę
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
520mm - 760mm Wytrzymała aluminiowa kratownica czopowa w kolorze srebrnym
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*3mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | Dostosowane |
520 X 950 mm 20 m Odporne na rozpiętość składane kratownicowe trójkątne złącze czopowe
| Typ: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
Heavy Folding Duty Triangular Aluminum Foldable Truss Spigot 520 * 950 Mm
| typu: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50 * 4 mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4 m, 520 x 950 mm |
White Revolving Lighting Aluminum Square Truss For Bar Circular Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Dostosowany rozmiar Systemy kratownic dachowych z czopami Dekorujcie oświetlenie
| Model: | Namiot |
|---|---|
| usługa: | 24 godziny |
| kolor: | srebrny lub OEM |


