Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| Span: | 16mm |
Lekki szkielet aluminiowy 400 x 400 z kwadratową kratownicą o dużej nośności
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
12m Gentry Bramka słupka słupka oświetleniowego Śruba mocująca 300x300 mm 6082 T6 Aluminium
| rozmiar: | Jak dostosować |
|---|---|
| System kratownic: | 12m x 6m |
| Zaletą: | Prosty, szybki |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
6m Outer Diameter Bolt Circle Curved Aluminum Lighting Truss For Party / Concert
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Recykling lekkiej aluminiowej kratownicy na imprezy promocyjne wystaw
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Heavy Fold Stadiums Sports Aluminum Trusses Spigot Connector
| Product Name: | Folding Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Półki ekspozycyjne Kratownica dachowa na imprezy plenerowe Ognioodporne, nierdzewne
| Materiał: | Międzynarodowy aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Auto Show Czarna krata aluminiowa składana kratownica 520x950 mm 20 kg na metr
| aplikacji: | Odkryty |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
| Wydarzenia: | Wystawa, auto show |


