Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Square 6061 Aluminiowy czop Truss Box Lighting System kratownicowy dla wydajności
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Wewnętrzna aluminiowa kratownica czopowa Dach sceniczny oświetleniowy System kratownicowy
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Custom Club Aluminium Spigot Box Truss do oświetlenia wewnętrznego
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Scena koncertowa Aluminiowa skrzynka oświetleniowa System kratownicowy o średnicy 15 m
| Model nr.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Kolor czarny 400mm * 400mm Plated Square Aluminium Bolt Kratownicę dla Auto Show
| materiał: | Aluminium 6082 |
|---|---|
| Połączenia: | Śruba |
| Kolor: | Czarny, srebrny, czerwony itp. |
6082 Oświetlenie sceniczne z aluminium T6 Systemy kratownicowe Czop kwadratowy 0,5m - 4m
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X 290 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |


