Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Auto Show Składane aluminiowe kratownice Czarny FT5295 Kod 10kg na metr
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4 m, 520 x 950 mm |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lekka aluminiowa kwadratowa kratownica bezpieczeństwa do występów na imprezach
| Produkt: | SQS287 aluminiowa kratownica czopowa |
|---|---|
| Materiał rury: | 6061-T6 |
| Główna rura: | 50*3mm |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
Party Bolt Aluminiowa okrągła kratownica do koncertu kabaretowego w kształcie gwiazdy z pięcioma narożnikami
| Model nr.: | TRS287 |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082/6061-T6 |
| Rozmiar kratownicy:: | 287*287 mm |
Pięć narożników w kształcie gwiazdy 6082 T6 Aluminiowa kratownica na imprezę
| Model nr.: | TRS287 |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082/6061-T6 |
| Rozmiar kratownicy:: | 287*287 mm |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


