Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | Zgodnie z Twoją prośbą |
| kształt: | Gwiazda, kształt serca, nieregularny kształt (dostosowany) |
Aluminiowe oświetlenie sceniczne
| aplikacji: | Wisząca dioda LED, głośnik, oświetlenie |
|---|---|
| rozmiar: | 50mm |
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
Pojedynczy link Aluminiowy słupek kratownicowy Bramkowy stojak oświetleniowy Protable Display
| Stanowić: | Aluminiowa kratownica |
|---|---|
| kształt: | Pojedyncze lub podwójne łącze |
| Użycie: | Wiszący ekran LED, głośnik Line Arrey i szmatka |
Concert Roof Stage Aluminum Spigot Truss 50×3 Mm Tube Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Aluminiowa, odporna na srebro kratownica składana na wystawę reklamową
| Stosowanie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
|---|---|
| Praca: | 24 godziny |
| Kolor: | Srebrny lub OEM |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Zdejmowane i odporne składane logo Truss Heavy Duty
| Stosowanie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
|---|---|
| Praca: | 24 godziny |
| Kolor: | Srebrny lub OEM |
Scena oświetleniowa 6061 Aluminiowa kratownica kwadratowa na wystawę
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości aluminiowa lekka czarna kratownica kwadratowa/pudełkowa |


