Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| Materiał kratownicy: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Główna rura: | 50 * 3 mm |
| Funkcja: | Wiszący ekran LED, głośnik liniowy i ściereczka w tle |
290mm wystawa aluminiowa kratownica czopowa na imprezy wewnętrzne
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Główna rura: | Średnica 50*3mm |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
Niestandardowy aluminiowy system kratownicy dachowej 6082 Lekka kratownica oświetleniowa
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
6061 Aluminiowy dachowy system kratownicowy o średnicy 1 m
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Obrotowe i podnoszące Aluminiowe skręty skrętowe dla ruchomego światła głowicy
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


