Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Silver Outdoor Exhibition Auto Show Folding Truss 50 * 4mm Aluminium Material
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Product Name: | Folding Truss |
| Events: | Exhibition,auto show |
Foldable Aluminum Spigot Exhibit Truss 520mm*950mm For Auto Show
| Application: | Heavy Duty Project |
|---|---|
| Model: | FT5295 |
| Events: | Exhibition,auto show |
Najlepsza ruchoma kwadratowa aluminiowa kratownica 400 mm Cztery kwadratowe kratownice śrub / wkrętów
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
520x470 mm Składany Aluminiowy Trójkąt Kratownicowy FT5247 Dla Auto Show TOYOTA
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m |
100 stóp Aluminiowa składana kratownica Największa rozpiętość Srebrny czarny na zewnątrz
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4 m, 520 x 950 mm |
Obracający się kratownicowy kratownicowy aluminiowy wiszący dach - kopuły / kulki 8 części
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 18 metrów |
Ognioodporna aluminiowa więźba dachowa Lekkie oświetlenie
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenie: | rozpustnik |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
400x400mm Aluminiowa kwadratowa kratownica do dekoracji tła / wystawa wystawowa
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
6061 Aluminiowa kwadratowa kratownica do wiszącej lekkiej kratownicy
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB300 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6061-T6 |
| Główna rura: | 50*3mm |


