Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Ruchomy kwadratowy składany głośnik imprezowy Truss Aluminiowa składana kratownica oświetleniowa
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
Biały kratownica aluminiowa 50 × 3 mm do nadmorskiej restauracji wakacyjnej
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | dostosować |
Średnica zewnętrzna 6m Śruba okrągła Kratownica 300 mm / Ciężka 12-calowa kwadratowa kratownica
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
CE Heavy Duty Aluminum Box Truss Durable Assemble 24mc Max Span
| Product Name: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Series: | Heavy Series |
| Size of truss system: | customized |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Red Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |
Outdoor Exhibition Concert Spigot Stage Roof Truss Systems 52×76
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| Span: | 16mm |


