Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
Ognioodporna rura Aluminiowa czop Dj Truss do budowy stoiska wystawowego
| Model: | SQS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
Bolt Lighting Aluminum Spigot Truss Black 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - 800kg Max Loading
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangle Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082 T6 Aluminiowy słupek słupkowy Ekran LED / Ściereczka do stojaka System kratownicowy TUV
| materiał: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 400 mm, 387 mm x 387 mm, 287 x 287 mm |
| aplikacji: | Ślub, wystawa, firma, ceremonia |
Heavy Duty 520 mm - 760 mm aluminiowa kratownica z czopem na imprezę
| Nazwa produktu: | Czop Kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*3mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | Dostosowane |
OEM Concert Aluminiowa kratownica oświetleniowa Szybko się montuje
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Sześciokątny, ośmiokątny, kwadratowy kratownice okrągłe, aluminium 300 x 300 mm na koncert
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Różowy / biały okrągły w kształcie kratownicowego czopa w kształcie serca 4 - 6 części
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |


