Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Scena oświetleniowa 6061 Aluminiowa kratownica kwadratowa na wystawę
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości aluminiowa lekka czarna kratownica kwadratowa/pudełkowa |
Wydarzenie 400mm 6082 T6 Aluminiowa kwadratowa belka kratownicy 50 × 3 mm Rura 10kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 400 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Zgalwanizowane na zimno lub na gorąco 48,3 mm warstwy trasy do długotrwałej ochrony
| Nazwa produktu: | etap kratownicy warstwowej |
|---|---|
| Zastosowanie: | koncert,Występ,Reklama |
| Orzecznictwo: | ISO |
TUV Aluminium Square TrussTriangle Roof Trussing System 500mm - 4000mm
| Rozmiar tuby: | 50 * 3 mm |
|---|---|
| Waga: | 6 kg na metr |
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Sekcja kratownicy: | 500 x 500 mm |
| Długość: | 3 mln na kratownicę |
Kratownica aluminiowa o wysokiej gęstości 48,3 mm na koncert na świeżym powietrzu
| Nazwa produktu: | etap kratownicy warstwowej |
|---|---|
| Podanie: | koncert, występ, reklama |
| Orzecznictwo: | ISO |
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


