Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Thick Square Folding Stage Truss 600x1200 mm Trussing System for Indoor Evening Party
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| materiał: | Międzynarodowe aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Muzyczna więźba dachowa |
| Do góry: | Z dachem z namiotem |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica na dachu sceny |
|---|---|
| Zaletą: | Wygoda i ułatwienie transportu |
| standardowe: | Certyfikat TUV, ISO9001 |
Struktura Rama dachu Namiot PVC Kratownica aluminiowa
| Modelu: | Namiot |
|---|---|
| Usługi: | 24 godziny |
| Kolor: | srebrny lub OEM |
6082 Więźba dachowa nadająca się do recyklingu, maksymalna rozpiętość 12 m na imprezy plenerowe
| Materiał: | Międzynarodowy aluminium 6082 |
|---|---|
| Imię: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
520x760mm Event End Plated Square Truss Aluminium Bolt Truss for celebrations
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |


