Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
290 * 290 mm 6082 T6 Aluminiowa kratownica kwadratowa na uroczystości
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Rozmiar: | 290*290mm |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Kolor srebrny Czop aluminiowy system dachowy Oświetlenie sceny kratownicy do dekoracji
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Scena aluminiowa z kratownicowym systemem półokrągłym
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Custom Background Layer Stage Truss Scaffolding Tube Diameter 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Trójkątna rurowa rura wznosząca Mild Steel Lighting Kratownica płaski Dach 500mm x 600mm
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Składana kratownica z aluminium kratownicowego o wymiarach 50 × 4 mm Do ciężkich prac projektowych
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
| materiał: | Aluminium 6082-T6 |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| Złącze: | śruba / śruba |
|---|---|
| Pakiet: | Pudełko kartonowe |
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |


