Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Lightweight Silver Concert Event Truss Aluminum 10X10 Foot Hotel Wedding
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
Indywidualna składana kwadratowa aluminiowa składana kratownica na imprezę koncertową
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
TUV Stage Kratownicowe ramy dachowe Wystawa ramy Kratownice Kratownicowe 50m2 - 300m2
| Modelu: | Kratka dachowa aluminiowa kratowa |
|---|---|
| Orzecznictwo: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450 x 450 mm |
Duży projekt aluminiowy system kratownicy dachowej Heavy Duty 520 X 760 mm
| Materiał: | Międzynarodowy Aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, kratownica dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i sceny koncertowej |
Aluminiowa kratownica koncertowa Heavy Duty Występ na dużej imprezie
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*3mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | Dostosowane |
6082 T6 Aluminiowy system kratownicowy na imprezę plenerową
| Nazwa produktu: | Aluminiowy system kratownicowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | Aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Materiał dachu: | Płótno: specjalna wodoodporna grubość 0,4 mm, nadruk LOGO i obraz |
TUV Stopień światła Stojaki Aluminium Oświetlenie Lampa kratowa Metalowe kratownice Φ 50 × 3 mm
| typu: | Drabina, trójkąt, kwadrat, okrągły |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Kolor: | Naturalne aluminium |
Moving Light Round Aluminum Square Box Truss Silver Black Weld Connection
| materiał z kratownicy: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Modelu: | Aluminiowa kratownica kwadratowa / skrzynkowa |
| Kolor kratownicy: | Naturalne srebro, czerń, czerwień lub niestandardowe |
Anticorrosive 6082 T6 Aliminum Box Truss 287mm -1000mm TUV / CE for Car Show
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
Oświetlenie kratownicowe z trójkątnym aluminiowym czopem TRB287mm-387mm
| Węzeł:: | Pokryte aluminium |
|---|---|
| Waga: | 6 kg na metr |
| Rodzaj: | Śruba |


