Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
238mm Aluminiowa kratownica / Aluminiowa kratownica sceniczna do oświetlenia
| Modelu: | Aluminiowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
290 * 290 mm aluminiowy system kratownicowy do działań scenicznych
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| kolor: | Czarny, srebrny, dostosowany |
| Podanie: | Concert,Exhibition,Performance,DJ Band,advertisement ; Koncert, wystawa, występ, zespół DJ |
Stage Concert 100mm - 1010mm Bolt Spigot Aluminium Square Truss Certyfikat SGS CE
| Model: | Aluminiowa kratownica kwadratowa |
|---|---|
| Materiał: | 6082 |
| Stosowanie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Gruba krata aluminiowa kratownicowa kratownica dachowa Średnie wydarzenie Igrzyska olimpijskie Pokaż
| Serii: | Lekka, średnia, ciężka seria |
|---|---|
| Kratownica: | Aluminiowa kratownica |
| Średnica głównego kratownicy: | 50mm |
Aluminiowa kratownica oświetleniowa z trójkątnym czopem ze stalowymi połączeniami na końcu widelca
| Model: | Kratownica trójkątna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
| Usługa: | 24 godziny |
Koncert 290 mm aluminiowa kratownica dachowa na scenę imprez plenerowych
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Akcesoria: | 290*290mm Spigot Truss; Kratownica czopowa 290*290mm; Sleeve block; Blok ręk |
Durable Strengthen Box Truss System Aluminium Stage Truss For Commodity Fair
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
15m Średnica Czop Aluminium Truss System DJ Lighting Truss Stand
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Bezpieczeństwo Aluminiowy Złóżkowy Podstawowy Podstaw Studiowy Podstaw Oświetleniowy Na Koncerty
| Model nr.: | SQSB450 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |


