Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Outdoor Game Dragon Goal Post Truss Aluminium Bolt Truss
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Koncert Goal Post Truss Aluminiowy system kratownicowy i zestawy
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| Produktu: | Aluminiowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
| Kształt kratownicy: | Kwadrat, podłużny, trójkąt |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość koła: | 4 - 12 metrów |
Recykling Aluminiowy stolik dachowy z kratownicowym wyświetlaczem Garnitur z windą Łatwy montaż 12m - 30m
| Nazwa: | Kratka dachowa aluminiowa kratowa |
|---|---|
| Zaletą: | Wygoda i ułatwiony transport |
| standardowe: | Certyfikat TUV, ISO9001 |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Imprezy Czop aluminiowy Heavy Duty Truss Silver 520mm - 760mm Trwały
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | dostosować |
Decoration Aluminum Spigot Heavy Duty Truss Silver Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Aluminiowe elementy kratownicowe Square Layher ze składaną kratownicą stopniową
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 4560 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Przenośny ruchomy składany system kratownicy Kwadratowa aluminiowa składana kratownica oświetleniowa
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |


