Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ spigot aluminium stage truss ] mecz 315 produkty.
Lekki system dachowy z dachem aluminiowym z kratownicą sceniczną
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Lightness Box Kratownice Kratownice aluminiowe Wiszące wyposażenie muzyczne Dekoracja restauracji
| Modelu: | Aluminiowa trójkątna kratownica |
|---|---|
| Połączenia: | Bolt / Spigot |
| kształt: | Trójkąt |
Dach kratownicowy ze stopu aluminium T6 Udekoruj kratownicę oświetleniową na zewnątrz
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Aluminium Treliça Bolt Spigot Truss System For Display Event
| Model: | Aluminum Truss |
|---|---|
| Connection: | Bolt / Spigot |
| Shape: | Triangle |
Gimnazjum Aluminiowe pudło kratownicowe Bolt Trade Show Booth Large Heavy Loading 450x600 mm
| materiał: | Aluminium 6082 |
|---|---|
| Połączenia: | Czop / śruba |
| Charakterystyka: | bez dachu |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Big Event 4m Aluminiowa składana kratownica Zdejmowana wieża kratownicowa
| Typ: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
520 X 760 MM Aluminium Roof Trusses 6082 12 - 30m Max Span Truss Roof System
| materiał: | Międzynarodowe aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica, muzyczna kratownica dachowa |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i sceny koncertowej |
Light Duty Project Exhibition Aluminium Trusses Screw Connection
| Main Tube: | 50*3mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
Najlepiej sprzedająca się ciężka aluminiowa czopowa rama oświetleniowa Etap Kratownica dachowa
| Modelu: | Aluminiowa kwadratowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |


